Tema: Kurve
Pogledaj jedan post
Old 05.10.2011., 16:18   #15
Quote:
Marijan kaže: Pogledaj post
Nemoj ih pravdati. A neće ove imati djecu, nije to in. Čak i temu o tome imaju tamo.
ne pravdam..govorim ono sto mislim..

evo poslala jedna 13g stara djevojcica pitanje novinama "progutala sam spermu jesam li trudna"...
mislim sto treba ocekivati od nje..da ce dobiti novelovu nagradu iz fizike..tesko labude..nakacice se na grbacu jos nekom kretenu koji voli imati cool zensku uza se..napravice joj 2-3 djece ..pa ce on onda poceti piti za nekih 20g i ganjati mladje..a gutacica ce mu izmusti elimentaciju..volim te do posljednje lipe..

ja kad bi mi se dala drzava na 5g.. napravio bih je boljom nego sto je sada..a stanovnostvo bi bilo vrijednije nego sada..
kako? pa prvo bih pobio ove sto ometaju buducnost naroda ( i moju pemziju)..lezbace, pedofile, pedere, nekrofile ..il bi ih bar preobratio..zabranio bih koristenje fb..gledanje bb i rc.. ustajanje bi bilo u 06:00 ..kontrola znanja..kradljivcima bi se sjekli udovi..bilo bi dosta mrtvih prve dvije godine ali bi onda se ta brojka asimptotski priblizavala nuli pete godine.. i sad ce neko reci da sam ja degen..
e pa dobro vi mislite da ce vam biti bolje bilo za koga da glasujete
nemojte biti naivni ko siparice od 16g koje se dopisuju na fb
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline