Pogledaj jedan post
Old 06.04.2006., 12:01   #17
Quote:
Ir@ kaže:
Meni fakat nije jasan taj strah od samoće. Mislim, halo, jesu li tvojoj frendici važnija djeca ili ostajanje u braku u kojem nitko nije sretan? Po ovome što si napisala ona će zbog vlastitog straha od samoće, dozvoliti da djeca odrastaju u nezdravoj atmosferi, da slušaju svađe i da imaju lošu majku (kako je sama priznala) u danima kad je frka.
Znam da nije lako sam odgajati dvoje djece, ali zar se ona vidi kao kompletna osoba samo kada je u vezi s nekim? Sorry, ona bi prije svega trebala poraditi na sebi, na vlastitom samopouzdanju, pa tek onda tražiti nekakvu drugu vezu. Ovakva kakva je sada, može samo opet naletiti na nekakvu budalu. Treba shvatiti da ona vrijedi kao osoba i kad je potpuno sama, a ne se potvrđivati kroz druge. U svakom slučaju, želim joj sreću.
Ir@, nije ti jasan strah od samoće???? Onda si izuzetak, jer većina ljudi ima taj strah ili svjesno ili podsvjesno. Zamisli se da imaš dvoje male djece, da imaš samo oca(majka je umrla) i umjesto da lijepo 'zaživiš' sa svojim partnerom i dječicom, ostaneš sam u svemu tome, a tvoj partner, iako neodgovoran, ipak nije "bilo tko". Ima on mnogo dobrih karakteristika, zato ga je i izabrala. Teška situacija. Naravno riješiva, ali teška.
__________________
Promjena je zakon života.
"Kad si zadnji put učinio nešto po prvi put?"

Zadnje uređivanje zvjezdicaiz mora : 06.04.2006. at 12:39.
zvjezdicaiz mora is offline  
Odgovori s citatom