Pogledaj jedan post
Old 16.09.2008., 08:45   #8
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Ne želim time reći da kod njih postoji neka bolesna misao ili nešto slično, oni se jednostavno igraju sa unučetom, ali ja zbog toga uvijek imam neki grč u želucu. I uvijek mislim da bi i oni mogli malo više razmišljati šta rade. Postoje i drugi načini za igranje sa djetetom. Ali kako to objasniti?
nikako, pobogu pusti djedove nek se valjaju i škakljaju s malom dok god to njoj ne smeta
zašto bi oni morali razmišljati o drugim načinima kad je u njihovim glavama, nedirnutim paranojom pedofilije, škakljanje jednostavno to - škakljanje, a ne diranje po tijelu ili štatijaznam....
ako ne smeta njoj, ne postoji bolesna misao kod njih, u čemu je problem?
u tjelesnom dodiru s djetetom?!?! do toga je došlo?

da, pedofilije ima i treba bit oprezan, al, pobogu, ne to te mjere da zbog škakljanja s djedom imamo grč u želucu! malo smo svi previše isparanoizirani pa vidimo pedofiliju i potencijalno zlostavljanje svugdje!
još malo pa će se ispod oka gledat na tate koji kupaju svoje kćeri

glede prvog posta, treba sjest i ozbiljno razgovarat s njim, bez ikakvih 'on odbija razgovarat' izgovora. meni, iskreno, pedofilija u vom slučaju nije pala ni na pamet! samo krajnje nesuzdržavanje i komocija, a vjerojatno jer je mislio 'ma, on je još mali pa neće ni skužit što se događa'. sjest i popričat s čovjekom koliku je glupost napravio
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom