Pogledaj jedan post
Old 03.01.2011., 18:05   #8
Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
sto se tice copilota, koristim Copilot Live 8.2.0.368, ima ga na applanetu, onaj za koji pise free bez mapa, ako applanet ne radi ima ga na www[dot]android-underground[dot]org , u pretrazivacu ga odmah nadje, sto je najbolje ne trazi nikakve licence ili keyworde, netko ga je "sredio" da nakon instalacije radi bez potrebnih modifikacija, i da, sto je najbitnije SAM POVLACI MAPE S NETA!!! neke verzije prije ove to nisu htjele, i sad sam opet proucavao malo na navteq.com onu kartu i najvjerojatnije da copilot koristi tu istu

ja na igo-u imam croatia_83_NQ_2010_Q2_100817 (9.61mb) ali ta nema veze sa onom na navteq.com sajtu

Ps: mislim da ovaj zadnji copilot ima ispravlje bug sa nekompatibilnoscu s froyom, kad sam nesto trazio naletio sam na tu inf... al imam 2.1 pa ne mogu to potvrditi

PPS: copilotova za hr ima 30 mb, a tu negdje ima i mireo-va, koje nazalost nema za trenutne android navigacije _(jesi mozda upoznat sta je s onim via-gps 4.0 dont panicom? bit ce sta od toga?)
Hvala na infu

Ovako krenuti ću od kraja Mireo dolazi na mobilne platforme ali ćemo se morati još strpiti, evo promo test na Adam-u (koji bi trebao raditi na 2.3 androidu, Gingerbread, koji će navodno dobiti svi mobiteli sa 1GHZ procesorom) http://www.youtube.com/watch?v=mMGF68YEPtI

Koliko ja znam samo 8.0.0.666 i stariji imaju problema, ovi ostali su ok, ali čudno mi je da ti imaš noviju Navteq kartu koja ima manje MB, tj lakša je
Da Copilot koristi Navteq karte, piše im na siteu.
ghost is offline  
Odgovori s citatom