Pogledaj jedan post
Old 21.09.2017., 02:32   #1704
Quote:
BlackBerry kaže: Pogledaj post
zato kaj se nisam prijavila

Ne znam, lista me deprimira jer mi se cervix i doktori prijete prijevremenim od cca 18tt.
Tak da moj teoretski datum i termin je neka tak nasumicna tocka u vremenu koja nema neko uporiste u stvarnom svijetu ili ima... tko zna... mozda bum na kraju rađala na 40+x.
Osim toga bili su blizanci, a sad vise nisu jer je samo jedan prezivio... drugi je jos unutra i da sam se prijavila na listu to bi isto bilo depresivno za pisat pa brisat.

Kaj se mene tice moj entry bi mogao biti
BlackBerry ~~~~~~~~~~ceka vec 24 tj. da cervix odustane~~~~~decko i


Malo sirim depresiju danas
Nije mi danas dan jer opet pol noci nisam spavala, jer mi se ozbiljno smanjio broj lezecih stanja koje mogu zauzeti, a taman kad sam htjela odcoriti pol dana da nadoknadim nocno nesapavanje, telefon zvoni cijelo jutro a zovu nasumicni ljudi s bizarnim razlozima koji su svi odlucili da je bas danas ujutro idealno vrijeme za davez.
Plus iscjedak je zadnjih dana postao sumnjivo zuto...da ne kazem zeleni. Zadnji put kad je takav bio su brisevi pokazali e. coli. Samo sto sam onda jos imala 4 cm cervixa, a sad ga vise nema toliko....a dok uzmemo briseve i dodju rezultati i krenem pit antibiotike proci ce barem jos 2 tjedna ...a 2 tjedna s ozbiljno skracenim cerviksom i upalom mi se cini puno vremena.....pa me sve to skupa brine. S druge strane za 2 tjedna cu biti 34 tt a kazu da je 34+ tt vec kao neka sigurnija zona .....
Meh... odoh pokusat naci neki polozaj na lijevom boku a da me ne boli toliko kuk.
Listu ostavljam vama normalnijim trudnicama......



Hej, prije svegq grlim.
Prosla sam to i znam kako je, isto sam izgubila jrdnu bebu, decka, a curica je ostala. grlim na najjace.
Mogu ti sad pisati kako se trebas fokusirati na pozitivan dio u svemu, ali mislim da to i sama znas. I ja sam rodila ranije, u 35. tjednu i curica je super, uskoro puni 3 godine.
Ono sto ti svakako preporucam ako nisi dosad to napravila je razgovor sa spihologom, ja to nisam i shvatila sam koliko sam se zeznula.
Misli pozitivno i bit ce pozotivno. I stavi se na listu, ja sam bila na listi i hilo mi je fora.
Loqka is offline