Pogledaj jedan post
Old 21.09.2017., 07:45   #1706
Quote:
Loqka kaže: Pogledaj post
Hej, prije svegq grlim.
Prosla sam to i znam kako je, isto sam izgubila jrdnu bebu, decka, a curica je ostala. grlim na najjace.
Mogu ti sad pisati kako se trebas fokusirati na pozitivan dio u svemu, ali mislim da to i sama znas. I ja sam rodila ranije, u 35. tjednu i curica je super, uskoro puni 3 godine.
Ono sto ti svakako preporucam ako nisi dosad to napravila je razgovor sa spihologom, ja to nisam i shvatila sam koliko sam se zeznula.
Misli pozitivno i bit ce pozotivno. I stavi se na listu, ja sam bila na listi i hilo mi je fora.

Ah...ja jesam psiholog.
Salim se naravno, i mi psiholozi idemo kod psihologa.
Fora stvar kod psihologa je da je velika vjerojatnost da imas hrpu frendica psihologa pa si stalno kod psihologa

U svakom slucaju hvala al mislim da se dobro drzim a pogotovo s obzirom na sva ostala sranja koja se dogadjaju nevezano uz trudnocu koja nije neka bajka. Odnosno ono kad je trudnoca najpozitivnija stvar cak i uz svu svoju kompliciranost.
Al da imam boljih i losijih dana, o da. Odnosno i manje gluposti me izbace lako iz neke rutine. Al to je samo zato kaj puno previse kognitivno emocionalnih resursa trosim na velike stvari.
Al jos malo je ostalo.. samo 2 tjedna do "kasne nedonoscadi" a samo 5 do "ulaska u termin". Sitnica naprema 24 prethodna.
BlackBerry is offline