Pogledaj jedan post
Old 21.09.2017., 10:22   #1710
Quote:
Novartis kaže: Pogledaj post
Hvala svima na cestitkama i ohrabrenju!

Meni mlijeko jos nije doslo a kad stiscem ili sa pumpom sam pokusla, dodje par kapi 2-3. Nista.
U nedjelju navecer rodila, sad je utorak.

I prije sat vremena je imao prvu popisanu pelenu danas i to jako malo i tamno koncentrirano.
Ja mislim da je dehidriran i da treba dohranu!
Sta vi mislite?

Ovdje mi govore da cekam da mi dodje mlijeko i da ga stavljam svaka 3 sata.

Ja ga stalno stavljam i cesce id toga i duze. Ali nema nista i neevozan je i gladan i stalno sisa muzev prst.

Da mu dam dohrane na spricu? I koliko ml po obroku i kako cesto?

Dok je bilo pelena sam se nadal ma da ce biti dobro.

Danas nista pokakanih i ta jedna popiskena sa jako tamnim urinim dvije mrlje a sad je vecer!
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
meni više ne prijeti placenta previa ::

posteljica sprijeda pa zato slabo osjećam udarce.

cerviks skraćen malo, ali neću se sad s time zamarati

lakše se diše
Quote:
BlackBerry kaže: Pogledaj post
Ah...ja jesam psiholog.
Salim se naravno, i mi psiholozi idemo kod psihologa.
Fora stvar kod psihologa je da je velika vjerojatnost da imas hrpu frendica psihologa pa si stalno kod psihologa

U svakom slucaju hvala al mislim da se dobro drzim a pogotovo s obzirom na sva ostala sranja koja se dogadjaju nevezano uz trudnocu koja nije neka bajka. Odnosno ono kad je trudnoca najpozitivnija stvar cak i uz svu svoju kompliciranost.
Al da imam boljih i losijih dana, o da. Odnosno i manje gluposti me izbace lako iz neke rutine. Al to je samo zato kaj puno previse kognitivno emocionalnih resursa trosim na velike stvari.
Al jos malo je ostalo.. samo 2 tjedna do "kasne nedonoscadi" a samo 5 do "ulaska u termin". Sitnica naprema 24 prethodna.
Blackberry,
Kao sto rekoh, tako sam i ja mislila da se dobro drzim, imam prijatelje psihologe i psihijatre, pa sam tu podbacila, iako bas brinem o mentalnoj higijeni.
Ne pisem kako bih pametovala, vec jer sam prosla pakao od trudnoce, a i ostale stvari su mi isto bile gadne, pa zelim pomoc suborcu.
Vjerujem da ce sve biti ok, i misli pozitivno.
Ako pozelis razgovor, tu sam. Drzi se!

Quote:
profesorka87 kaže: Pogledaj post
Danas punih 20 tjedana
Tek sad mi vrijeme malo brze prolazi, napokon
Jos toliko samo
Cestitam na tjednima!


Ja i dalje prehladjena, a i nocas me nesanica drzala. Prosla trudnoca mi je bila sva u nesanici i nadam se da ova nece bit taj slucaj.
Menstrualnih bolova vise nema, mucnine jos nema, ali tek sam 5 tjedana.
Iako sam se ovaj put odlucila pocastiti super trudnocom i brijem skroz tak, mozda upali.

Imam filing da je curica, zadnji put me filing nije prevario. Imam cak i ime, ali se mužkarcu nikako ne svidja.

Helena, hvala! Ja isto jako volim forum, tipkanje naobdje mi je donjelo divne prijateljice.


Kaj se mozga i pamcenja tice, ja sam u trudnoci skroz poglupavila, stanje se nastavilo i nakon poroda. Nesto se u zadnjih par mjeseci opametih, pa da ne budem prepametna opet, evo bebe.
Loqka is offline