Pogledaj jedan post
Old 01.06.2009., 19:44   #5
ne mozete vjerovati!

ovako,danas sam bila narucena kod ginekologa,ali posto je moja na porodiljnom tako sam zavrsila kod neke druge..dakle da pocnem.udem ja u nutra,,gola,misleci da ce mi napraviti briseve i pregled. a i rekla mi je sestra da se pripremim za pregled,,dobro ja se skinem i cekam da me pozove unutra! i pozove ona mene unutra i pita me opet za taj ultrazvuk da li sam napravila,,ja joj velim da nisam da sam dosla sa drugim problemom,,da imam taj obilni iscjedak,,i da me pece,, i da bi htjela briseve i pregled a ona ce na to da ne moze brisevi,,a ja pitam zasto,, da me je strah da nije bakterija,,: a ona kaze da sam punija da se znojim i da svi mi imamo bakterije,i uvalila mi je rojazol vaginelete. mislim ja cu njih sve tuziti,, i velim ja sestri na salteru da mi nije napravljeno brisevi, ni pregled a ona se podmuklo nasmije, a ja nego crknem od tih simptoma ,, i kad se nesto pogorsa bit ce oni svi krivi.ne kuzim sta sad to znojenje ima veze sa dolje sta me pece i imam iscjedak,, e da i spominjala je nekakvu stijenku... ne kuzim.... halooooo!!!!! sta da napravim.. da pocnem piti na svoju ruku antibiotik ,,imam ga doma.. a taj rojazol necu koristiti jer pise u uputstvima da ako imam te simptome da se nesmije koristiti, a ona mi to uvali.
bjelovarcanka is offline  
Odgovori s citatom Received Warning