Pogledaj jedan post
Old 02.02.2011., 21:05   #12
linola fet

E hvala ti MiNi,lijepo od tebe

a i ja sam ti iz Dalmacije, tako da i sama znaš kako je s doktorima. idući tjedan baš idem u bolnicu do jednog, nešto neplanirano ispalo pa ću usput i njega upitati. neće škoditi još koje mišljenje. a jadan li je ovako čovjek...

i meni je nekidan ginekolog dao letak sa tim vagisan proizvodima, i spomenuo mi je tu kremu ali kao u smislu da je to super krema ali da to meni ne treba jer je meni vlažnost u redu. stvar je u tome što nije svaka žena ista- ja možda ulazim i sad u te gabarite dovoljne vlažnosti, ali u odnosu kako je meni prije bilo ovo sad je još jako loše. zato se mislim da bi si baš i mogla kupiti tu kremu za par dana kad prestanem mazati ovu belogent kremu. neće škoditi. dosad sam mazala nevenovu mast i pavlovićevu mast, po preporukama doktora. tek toliko da je masno pa ne iritira direktno kožu. ja se sve mislim da mi od te suhoće koja mi je baš velika bila par mjeseci nije možda došlo do oštećene s vanjske strane. jer isjedak ipak vlaži i vanjsku stranu. ono što je meni interesantno što se meni stanje poboljša čim sam na godišnjem ili vikendom kad ne moram 8 sati sjediti na stolici. kako mi je to otečeno pa još kad sjedneš na stolicu to izaziva trenje, i eto pogoršanja. ma strašno nešto, za ne povjerovat. dosad sam uvijek jednom godišnje išla ginekologu, sve super, a sad sam u ovih pola godine s njima skoro pa na ti. kao da kruh idem kupiti.

a što se tiče šampona za intimnu njegu, dugo godina sam koristila nivea intimo, pa sam kupila lactacid kad su mi se ovi problemi javili, a sad su mi preporučili u ljekarni Hygiu. iako se sve mislim da kupim ovaj što si mi ti rekla, i on je na tom popisu od doktora.

Nadam se da će mi i ova krema što mi je doktor sad dao pomoći, iako je i on svjesan mogućnosti da će mi od nje bolje biti dok je koristim a kad prestanem postoji mogućnost ponovnog pogoršanja. s obzirom da je u kremi kortikosteroid to se smije samo kratko koristiti. zasad mi je bolje od toga- koristim evo treći dan, al baš ćemo vidjet. Još je rekao da mu eventualno preostaje hormonska terapija sa hormonskom kremom iako on misli da meni nije do hormona. našla sam na netu da je jednoj curi baš to pomoglo. valjda te kreme djeluju lokalno i malo ojačaju sluznicu.

hvala ti što se javiš puno mi to znači.
MarMio is offline  
Odgovori s citatom