Pogledaj jedan post
Old 02.02.2011., 22:30   #13
doktori

e da, mogla bi mi reći koja je to doktorica samo mi reci kako to funkcionira sa privatnim porukama- ja ti dam svoj mail ili je to neki drugi sistem? nova sam tu pa ne znam

duboko se nadam da mi neće trebati ali ne volim se previše nadati jer čim sam se ponadala da mi kreće na bolje kad me nebi jako peklo i kad bi napokon pomislila da prolazi, a ono ništa.

ne znam od kud si, ali da li si možda bila kod nekog u splitu? ja sam se mislila možda i tamo pokušat ali nemam pojma kod koga.

ovaj jedan od mojih doktora kod kojeg sam bila, jako zagovara prirodne metode pa je on bio samo za to da koristim pavlovićevu mast (to je ustvari mast za bebe), ali ako nemaš pomaka, a nitko ti ne zna dijagnozu, pa ne možeš mu slijepo vjerovati i ništa ne poduzimati. naravno da ćeš ići od vrata do vrata.

Ovaj zadnji doktor kojem sam se eto prepustila u ruke, stariji je pa nekako kontam da nešto i kuži, nije neki zagovornik te pavlovićeve ni nevenove jer kao neće ti to štetiti, naravno, ali to ne rješava uzrok. to je točno, ali što je uzrok?! on misli da je meni zbog dugotrajnog uzimanja pilula plus još koji vanjski faktor došlo do nereda u organizmu iako i njega buni da mi to toliko traje. mene je čisto strah hoće li to meni ikada normalno biti

A taj tvoj nesretni vestibulitis- od čega si ga tako najednom dobila? jesi i prije imala problema s tim ili samo odjednom? za takve stavi sam prvi put čula da postoje sad kad sam počela više kopati po netu.
MarMio is offline  
Odgovori s citatom