Pogledaj jedan post
Old 26.07.2006., 11:14   #7
Quote:
rudlava kaže:
genetski povisena masnoca u krvi....molila bi da mi kazete sve sta znate o tome...od moje "pametne" doktorice nisam nista pametno saznala...vise je izbjegavala moja pitanja...prije pol godine mi je bio kolesterol 6.0 a sada mi je 6.5...cisto me zanima malo vise informacije o tome i koliko je to opasno...sta jesti a sta ne...


Unapred hvala!
Sve iznad napisano u postovima podržavam....A stres je zaista jedan od značajnih faktora koji ti mogu drastično povećavati masnoću u krvi. S njima obično ide povećanje i triglicerida..... Pokušaj se što više opuštati i ne biti izložena stresu pa makar to značilo nekada neke osobe poslati i u ....rodno mjesto! Meni je to, vjeruj mi, itekako smanjilo kolesterol. Nisam bila ni svijesna koliko "gutanje" i zadržavanje frustracija u sebi (a sve pod nekom maskom lijepog ponašanja) izaziva probleme na čisto fizičkom zdravlju. Sve to fino "izbaci" iz sebe.....Live your life!
__________________
L'Amore e un' erba spontanea, non una pianta da giardino.....
Angels of God, my guardian dear, to whom God's love commits me here. Ever this day be at my side, to light and guard, tu rule and guide.
agnessa is offline  
Odgovori s citatom