Pogledaj jedan post
Old 31.03.2010., 14:46   #52
Quote:
Jimmy 7 kaže: Pogledaj post
Doktor koji mi je radio tu operaciju rekao mi je da je efekat operacije trajan.Sve je legalno i transparentno.Operacija se plaća na blagajni i dobije se račun sa pečatom i potpisom osobe koja ga je izdala,nakon operacije se dobije nalaz i otpusno pismo koje potpisuje kirurg koji je to radio,a samo da spomenem da je kirurg predstojnik odjela za grudnu kirurgiju.Operacija je video asistirana a radi se tako da se ispod svakog pazuha probiju po dvije rupice,a one su stvarno minimalne veličine,ožiljci su mizerni,nema govora o centimetrima,to su milimetri.Kroz jednu rupicu se uvlači nekakav kirurški alat,a kroz drugu se uvlači kamera.Ja sam mislio da se to radi direktno kroz prsni koš ali to nije moguće zbog pluća.Režu se živci simpatičkog sutava T2 i T4,znači postoji po jedan živac na svakoj strani kičmenog stupa.Kad sam se probudio iz anestezije stvarno me bolilo,ne mogu reči da nije i nisam se pripremio na bol.Doktor mi je rekao da je to normalno.Isti dan sam otpušten iz bolnice.Bol je potrajala par dana,nisam mogao duboko disati jer mi je rezana plučna maramica da se može doći do živca.Nakon tjedan dana sve je ok.Ta operacija se izvodi protiv eritrofobije (navala crvenila i vrućine u lice),pretjeranog znojenja (hiperhidroze) i hladnih ruku.Ja sam patio od bolesti hladnih ruku i od eritrofobije,sve je to usko povezano jer time upravlja središnji živčani sustav,njegov simpatički dio.Eritrofobija mi je ostala ali ruke su mi super tople,još se kadkad malkice plave ali ja mislim da je to zbog dugotrajnog stanja bolesti,još su pod šokom,ali su super tople.Doktor mi prije operacije nije garantirao uspjeh protiv crvenila ali mi je za ruke garantirao.Eto ako vam ti podatci mogu pomoći odlično,meni je operacija što se tiče ruku pomogla,a bile su strašne prije operacije.Imao sam potrebu da pomognem i podjelim svoje iskustvo na svima vama je da se sami pobrinete i odlučite se na takvo nešto,od prvog kontakta s doktorom do operacije prošlo je godinu dana,dugo sam to planirao.Koga zanima neka pogleda stranicu od instituta Sremska Kamenica,tamo će naći kontakt brojeve.
Hvala Jimmy.
To je sasvim drugačiji pristup od one metode u Zg.

I drago mi je zbog tebe.
A eritrobija se sama zna povući s godinama
labellina is offline  
Odgovori s citatom