Pogledaj jedan post
Old 20.08.2013., 20:53   #77
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
imam i ja različite simptome i nije mi svaki dan isti, ali znam da se 99% toga može pripisat anskioznosti (npr mjesečnicu nemam zbog PCOS-a, a ne anksioznosti, to je taj 1%), samo treba odvagnut kad je dodatna pretraga osnovana. to bi trebao radit LOM. meni osobno ne pada na pamet, nakon što doživim napadaj panike koji se manifestira lupanjem srca, trčat kod LOM-a da mi daje uputnice za razne pretrage za srce. druga je stvar što se ljudi ne žele pomiriti s tim da je psiha u mogućnosti izazvati fizičke simptome, no opet, LOM-ovi bi tome trebali stati na kraj.

moj je bio iznerviran kad je vidio koliko mi uputnica mora napisati jer i on i ja znamo da je to bilo neopravdano i da je samnom sve ok, ali kako je to bio "sljedeći korak" koji sam morala napraviti, on je napisao, a ja sam obavila pretrage. jedino mi krvna slika nije baš odlična, ali to znam već dugo vremena jer kontroliram krv jednom godišnje. sve je ok - i hormoni štitnjače i CT mozga i EEG.
Da, kužim.
I ja bih da je meni tako, nažalost meni su ipak na kraju otkrili multiplu sklerozu... a ja bih potpisala iste sekunde da je stvar psihičke prirode. Sad sam valjda jedini pacijent s MS-om koji zbog toga ide na psihoterapiju.
femmelatin is offline  
Odgovori s citatom