Tema: David Icke
Pogledaj jedan post
Old 07.07.2006., 23:57   #16
Quote:
GameDeveloper kaže:
za razliku od tebe znam mnogo toga i proživio sam mnogo toga
hm jesi...ako se dobro sjecam,kao klinac si otet od vanzemaljaca koji su vrsili pokuse na tebi i ugradili ti neke cipove,onda su ti najboljeg prijatelja ubili jer je izmislio orgon pa je bio prjetnja korporacijama..mogu u nedogled kakve si sve nebuloze pricao.i uopce me ne zivciras kao pojava niti imam nesto protiv tebe,zivcira me cinjenica da je jedna mlada osoba poput tebe potpuno zabrijala i izgubila dodir sa realnosti.
gle,volim alternativu i proucavam ju,nisam jedan od onih koji sve gledaju sa znanstvenog stajalista,volim sagledati jednu stvar iz vise kutova tako da sam poceo citati i davida icke-a ali covjece on stvarno pise nebuloze i nema niti JEDNOG DOKAZA za stvari koje prezentira.
tako isto i tebi kazem,ponudi mi JEDAN REALAN DOKAZ na stvari o kojima pricas i bit cu spreman poceti ih proucavati.ti i ljudi slicni tebi u svemu ce naci zavjeru jer se zavjere doista mogu naci u svemu,uzmi bilo koju situaciju,malo izvrni cinjenice,dodaj malo maste i voila!zavjera je tu,sad idemo tipkat pa ce i bankovni racun dobiti koju kilu.
IMO,osobe poput tebe(bez uvrede) se jednostavno ne mogu nositi sa zivotom pa se zatvore u 4 zida i za svoje neuspjehe okrivljuju neke tajne sile koje kontroliraju njihove zivote,raznorazne zavjere ih koce,osjecaju se posebnima jer su dio grupice koja jedina zna "istinu" itd itd...
s druge strane,uzmimo u obzir da su sve stvari o kojima vi pricate npr. na galaksiji tocne,vi tu ne mozete nista promjeniti,tako je uvjek bilo,uvjek ce i biti,zivot svejedno ide i o tebi ovisi dali ces uzivati u njemu ili dane i noci potrositi na gledanja raznoraznih kvazi-dokumentaraca,proucavanja raznoraznih teorija itd itd...
sve je u tvojoj glavi,svijet je onakav kakvim ga percipiras,zato glavu gore i uzivaj
maniche is offline  
Odgovori s citatom