Pogledaj jedan post
Old 18.01.2007., 10:11   #19
ovo je skroz lijepo chuti da vam se svidjaju ti parfemcici, ja ljudi ne znam onda shta je meni, chitam gore kako vam se svidjaju, ja sam ih sve probala, i od avona i od oriflamea, uzimala testere, jedino imam pur blancu od avona i ajde recimo da nju mogu staviti svake prestupne...a ovo sve drugo mi em totalno sranje,em sve maltene isto, neshto...ne znam, imam osjecaj da ih se dosta razlikuje samo po neznatni nijansama...perceive-ja ne mogu opisati koliko je meni to ogavan smrad i gledala sam toliko po novinama da hvale taj volare od oriflame, a i bochica mu je preslatka-izgleda stvarno klasa, i ja hajde naruchim tester, ipak, da prvo vidim- moze se pomirisati tek nakon pola h, najmanje, kad malo ishlapi, a inache dok je svjeze nanesen-zaustavlja disanje koliko mi smrdi
sad sam iz novog avona naruchila tester za neki novi iz linije today-tomorrow-always, neki cvjetni koliko se sjecam, odmah na prvoj strani kataloga, isto za novi-be sensual, pa cu vidjeti shta ce biti. mislim, iz silne ljubavi prema parfemima, ja ne odustajem, ono, tragam al dosad, eto samo taj pura blanca da mi je podnoshljiv, a shto je daleko od "dobrog"...i onaj incadessence il tako neshto, i far away, aj recimo da su u rangu sa pura blancom, al mi sve to neshto lichi jedno na drugo...
od oriflame nemam ni jedan, testere sam imala sve donedavno, poklonila ih rodjaci, njoj se svi svidjaju podnoshljivi su mi elvie, freya, i northern lights, i opet mi svi liche jedan na drugog. nisam jedino probala ove iz najnovijeg kataloga, na par prvih stranica ima neshto novo koliko se sjecam, al nemam katalog kod sebe sad, pa ne znam kako se zovu.
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom