Tema: Kohorta
Pogledaj jedan post
Old 28.03.2008., 18:12   #8
Quote:
wallace kaže: Pogledaj post
zanimljivo... a kak to da vas onda 3/4 Slavonije ne voli, "majmune"?
nebi baš reko da je tako... činjenica je, koliko sam čuo po pričama, da je u 70-ima i 80-ima cijela slavonija živjela za Osijekove tekme i uvijek je bilo puno slavonaca iz ostalih gradova na stadionu, dok je danas to ograničeno na Osijek i užu okolicu... ali to opet ne znači da 3/4 slavonije ne voli osijek...
žao mi je što nema tu nekih kohortaša ili bar nekog starijeg ko zna više o ovim stvarima da pojasni, jer sam ja ipak premlad..

nego, kohorta 12.4. (osijek - rijeka) slavi 20. rođendan


Quote:
1988 - KOHORTA - 2008
12.03.2008.

Možda nemamo klub koji će osvajati prvenstva i titule, ali imamo nešto puno vrijednije. Skupinu ljudi koji predstavljaju ponosno ime "Kohorta" i koji će sve dati za bijelo - plave boje našeg grada i kluba. Stoga u to ime stanimo svi zajedno kao Osječani, lege i Hrvati, te stvorimo kroz ovu 20-u godinu novu generaciju ljudi koja će obistiniti snove o velikoj grupi, ponosu i slavi Grada na Dravi.
20 godina ponosa, časti i vjernosti je iza nas, i vrijeme je da ih dostojno i proslavimo!
Budi i ti dio slavljeničke ekipe i pokažimo svima tko su vladari Osijeka grada!
Zapalimo vatre pobjede od 7-12. travnja! Sudjeluj u najluđoj rođendanskoj proslavi za koju se planira niz događaja od kojih izdvajamo: DVD izdanje, malonogometni turnir, koncert... (uskoro detaljan program). Završna proslava je na utakmici protiv Rijeke, 12.04.
Ukoliko ste voljni potpomoći našu proslavu, donacije možete uplatiti na žiro račun Udruge građana Kohorta Osijek kod Raiffeisen banke pod brojem 2484008-1101638217 uz naznaku: „Donacija za 20 godina“ .
Za sve ostale informacije možete nas kontaktirati na [email protected]

A kako bi smo Vas uveli u slavljeničko raspoloženje, predstavljamo Vam samo jedan mali dio budućeg DVD izdanja u vlastitoj produkciji!

http://www.youtube.com/watch?v=TBd4i...w.kohorta.net/
http://www.kohorta.net/
zli_fetus is offline  
Odgovori s citatom