Pogledaj jedan post
Old 13.08.2008., 12:16   #18
Ma katastrofa cega sam se sve nacitala i nagledala sada kada sam se isla informirati o tim bestijama. Uzas zivi! Ne vidim gdje je njihovo mjesto na prehrambenom lancu!

Tepih mi je bio star i svakako sam ga se namjeravala rijesiti, ali ovo za parkete me toliko iznenadilo kada sam citala podatke!

I kako i koliko dugo i na koji nacin sve jos mogu prezivjet jedinke i njihove licinke - ma mislim stvarno nemam rijeci!

Zivim u stanu i parket mi je lakiran, tako da ne bi trebalo biti pukotina ili slicnih mjesta gdje su se mogle zavuci. A i ocistila sam i pospricala i tko zna sta sve ne, pa se nadam da su sada i posljednje mrtve...

Vise me zabrinjava krevet iz razloga sto na njemu spavam (ne ovih dana) i ne znam s cime bi ga bilo najpametnije tretirati.

Sve sto je protiv buha se moze koristiti na svakakvim povrsinama, pa neki cak i na samim zivotinjama, medjutim ne znam koliko bi bilo pametno krevet s nekakvim otrovima posut, makar necu nikada direktno lezat na njemu (prekrivac, plahta...) i bez obzira na to koliko su te otrovi "prirodne"...
__________________
DOBROVOLJNO DARIVANJE KRVI
b_u_b_a is offline  
Odgovori s citatom