Pogledaj jedan post
Old 13.05.2005., 10:23   #9
Znači imamo sledeće:

1. BOŽIJI ZAKON NE UBI
2. nije vazduh u balonu, balon je u vazduhu to ti kazes negdje,

ja nemajstor, nicim prosvijetljen, (jesam jednom me luster udario bio nisko postavljen sve zvijezde vidio) zovi se kako hoces, istraga potraga ne prestaje nikad,

da parso: vazduh je i u balonu i balon je u vazduhu, vazduh je u atomu i atom je u vazduhu, odatle potice materija, a ako ja ovako mali smrtnik ponekad i poglup jer ne znam ja sve, imam svijest, da parso to ONO je imalo svijest najprvo..... rekoh li ti vec to se ONO prozvalo dalo sebi IME parso, tako da to ONO NIJE SAMO ONO NEGO TO ONO JE TEBI BOG

parso slabo kontas razmisljas parso sta drzi vazduh u balonu........da se ne rasplini sa drugim vazduhom..........parso BOZIJA LJUBAV...........slicno si ti rekao ali ovo je to..........

a ako ti tako maleni mravicak travica koja danas jeste a koja opet poslije nije, hoces da se zoves majstorom..........zamisli parso koju slavu zasluzuje TO ONO koje zivis samo sto te VOLI>>>>>>>

tako da ono sto si citao ili nisi u TORI ''CUJ IZRAELE'' nije nikakva glupost

zivimo da zivimo, Budi smisao, sam sebi i drugima budi smisao, Postani smisao...........jer bit ce ti zao ako prestane ljubav......

ovo nema zasticena autorska prava kao sto ti kazes copyright by

no it is free by Im ja

kako god tebe ta ljubav čuva tako i mene znači svi smo isti i kad ubiješ čovjeka ti si ubio, koga, ubio si Božiju ljubav......ima život i ko god ga ima to je BOŽIJA LJUBAV.........ubijaš svjedoka za BOGA...........i sad ko je normalan on će vjerovati BOGU i neće nikad htjeti više ići u rat a ko nije bez obzira šta nam kaže on je lažov i nevjernik.............

3. Majstore svi smo od ADAM I EVA tako da samo budale budale ratuju
i po krvi i po duhu smo svi braća i sestre.

4. što ti malo ne razmišljaš sam no neće ti ništa pomoći ni presilno razmišljanje ako ne vjeruješ....... stoga: PRVO VJERUJ PA SVE OSTALO..
__________________
VELIKI POZDRAV

VOLIMO VAS
Im ja is offline  
Odgovori s citatom