Pogledaj jedan post
Old 21.05.2007., 22:17   #12
Quote:
Angel's devil kaže: Pogledaj post
Ovaj, samo da vratim topic na 1. stranicu , jer vidim da niko ne piše o njoj a stvarno me zanima, pa, ako ima novih dojmova il savjeta, samo dajte, neću se bunit
ja sam zavrsila lucijanku prije hmmm 11 years.. mislim .. skola je ok ali ima i boljih ne znam da li bih ju preporucila vise .. ne zato jer je losa nego zato jer su prestrogi, previse ti namecu stres i svoju superiornost.. izasla sam iz te skole s poprilicno istanjenim zivcima. mislim da se profesori samo preseravaju i namecu nepotrebno stres. i da isla sam u jezicnu, katastrofa, profa iz engleskog nam se mijenjala svake godine.. jedne godine smo imali zenu koja uopce nije predava.. zena koju smo imali prve godine bila je mrak!!! zakon!! ali je onda otisa na porodiljni btw, imala sam odlican prosjek sve 4 godine i uspjesno zavrsila fax.. imala odlicne poslove. ali ne zbog lucijanke nego zbog sebe i svojih karakteristika..
ne znam, danas se skolujem u potpuno drugacijem sustavu, koji je puno lezerniji, ali i ozbiljniji i ima vise prednosti nego sav taj stres u lucijanki.. ne znam.. mislim da pretjeruju.. ali to je samo moje skromno misljenje..
pperic is offline  
Odgovori s citatom