Pogledaj jedan post
Old 10.08.2011., 16:09   #77
Quote:
MilkoTron kaže: Pogledaj post
Poštovani prof. Jurak,

Upoznat sam već sa nekim od vaših članaka i radova. Smatram Vas stručnjakom i ne želim umanjiti vaše izjave niti vaše znanje.
Vi ste svoje znanje o treningu već dokazali i pokazali raznim projektima.

Ali moram priznati da nisam znam da imamo u RH Crossfit trenera razine 1, između ostaloga da nije tako skupo i da ne vrijedi licenca samo 5 godina vjerovatno bi i završio tečaj samo za moj doživljaj i zadovoljstvo.

Kako nam internet daj mogućnost da sve provjerim, tako sam i ja provjerio vaš status.
Moram priznati da Vas nema na popisu trenera koji imaju certifikat za Crossfit, tako da bi Vas lijepo molio da se ne potpisujete kao trener Crossfit-a, već kao profesor Kineziologije što i jeste.

Naravno moguća je greška s moje strane ili strane Crossfit zajednice. Tada Vam predlažem da istu ispravite ili da dokažete suprotno.

Ono što ste Vi pročitali na Crossfit.com jest popis Level 2 trener u svijetu te Vas molim ukoliko imate bilo kakvih pitanja o mojoj kvalifikacijama da to ne objavljujete javno na forumu. A diploma potpisana od Greg Glassmana na mom zidu govori da sam: " Tomislav Jurak, who has fulfilled the requirements and completed the prescribet courese of study of CrossFit Foundational movements and methodology grants the distinction of CrossFit Level 1 Trainer"

I dalje ću se potpisat s Tomislav Jurak CF L1 trainer
smislenikrug is offline  
Odgovori s citatom