Pogledaj jedan post
Old 10.02.2011., 21:10   #247
E da..smrad, ja se ne mogu načuditi likovima koji u busu izuvaju cipele ili patike ili čizme..koji u teretanu dođu smrdljivi pa se dodatno usmrde a takvi isti se voze i u javnom prijevozu, koji u istoj znojnoj maji vježbaju mjesec dana, misleći valjda da ako peru tijelo maju ne trebaju,kojima iz žvala smrdi kao iz javnog wc-a.
Psi prde a i ljudi prde, čak sam sklona reći da zavisno što jedu, ljudi prde puno smrdljivije od jednog prosječno hranejnog psa.
Ljudi hrču, u javnom prevozu, sline i bale, a autobuse na duljim linijama trebalo bi šmrkom prati iznutra i izvana barem jednom tjedno.

Da i ja skratim priču, ne smetaju mi psi u busu, ne vjerujem da se šetaju a i da se šetaju ( pokušavam zamislit psa koji šeta u vožnji) također mi ne bi smetali.
POštujem da nekima smetaju ali baš me iskreno brige za to. Nek se voze sa onim prijevoznicima koji ne dopuštaju pse...a slijedeći put kad ljudi budu prdljivi i smrdljivi neka se žale.
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom