Pogledaj jedan post
Old 16.11.2008., 19:32   #60
Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
to što nema ptica dokaz je da tamo ima radijacije što je i analizama potvrđeno ... !
Jesam li što zaboravio?
Sad, malo kasno, ali evo i mene...

Dakle, prema onom sto sam ja cuo, citao i tako to, najcudniji su momenti prema kojima je to tijelo, koje je eksplodiralo mijenjalo smjer. Postoji (ustvari, postojalo je, nekako sumnjam da ima jos zivih koji se toga sjecaju, ali postoje iskazi, uzeti relativno brzo nakon eksplozije) gomila svjedoka koji su rekli da je to nesto mijenjalo smjer.

Pored toga, treba znati i podatak da je Sibir bio i ostao jedan od najslabije naseljenih dijelova svijeta. Dakle, zrtve su minimalne.

A sad o Tesli. Ono sto sam ja cuo o vezi Tesle i sibirske eksplozije, je sljedece. Tesla je eksperimentirao sa strujama visoke frekvencije, radiom (da, on je otkrio radio, poslije je sud njemu dodijelio pravo prvenstva otkrica radia) i u jednom trenutku je tvrdio da pokusava stupiti u kontakt s drugim svjetovima. E sad, to vrijeme, koje je proslo od njegove tvrdnje, pa do sibirske eksplozije odgovara koliko bi svjetlosti (a time i elektromagnetskom signalu) trebalo do Alfe Kentauri i natrag. A Alfa Kentauri je nama najbliza zvijezda.

Da li je to glupost, ili cinjenica, ostaje na vama da ocijenite. A ako je istina, onda bi to mogao biti vanzemaljski brod, koji je na "poziv" sa Zemlje dosao u goste, ali je dozivio nesrecu, koju nije mogao izbjeci, ali je ipak uspio udariti u najslabije nastanjen dio planeta.

A sto se tice samog izgleda mjeste eksplozije, on definitivno podsjeca na nuklearnu eksploziju, koja je eksplodirala nad zemljom. Pored radijacije i slicno, uspravna stabla na epicentru govore o eksploziji u zraku. Meteoriti udaraju u zemlju, meteori izgore jos u atmosferi, ali nikako ne izazivaju eksplozije. Dakle, nije meteroit zbog uspravnih stabala. Meteor ne eksplodira. Nesto je eksplodiralo. Ni jedno "obicno" svemirsko tijelo ne eksplodira, vec izgara, ili udara. Pri udaru nastaje krater.

Dakle, definitivno nije obican svemirski objekt. Svakako se radi o eksploziji nad tlom (dokaz uspravna stabla), a postoje tragovi radijacije, mutacije uzrokovane radijacijom.

Sad, ako nije vanzemaljska tehnologija (tad jos nismo imali nuklearnu tehnologiju, samo teoriju) nuklearnog pogona... Sto se tice crnih rupa i slicnih anomalija, cisto sumnjam. A i kontrola objekta (mjenjanje smjera, prema brojnim svjedocima) je jako sumnjiva, ako pricao o bilo cemu sto je prirodno. Prirodni objekti postivaju samo prirodne zakonitosti. Citaj, padaju prema zemlji, ne mjenjajuci smjer drasticno i to vise puta (iz izjava svjedoka).
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom