Pogledaj jedan post
Old 24.06.2009., 21:03   #94
Quote:
Kikica kaže: Pogledaj post
Čekaj, jesu valjda ili jesu ili nisu, pošto ih ti vidiš?
Takvih roditelja je uvijek bilo i uvijek će ih biti, bez obzira u koju i kakvu školu im ide dijete.
Ja sam imala nekoliko takvih kolega u razredu, a nije bila privatna škola i bilo je to prije preko 20 godina.
Tako da mi je ova druga tvoja citirana rečenica samo znak koliko imaš predrasuda prema cijelo jednoj grupaciji roditelja.
Ocjena je najmanje bitna, možeš je okačiti mačku o rep. Tako je uvijek bilo i uvijek će biti.

I slažem se s onima koji smatraju da bi za upis u srednje škole trebao postojati prijemni ispit
Isuse, a zakaj se uvijek mora analizirati jedna rečenica koja izvađena iz konteksta znači sasvim nekaj drugo. A i ovako pisanjem se ne može izraziti sve kaj se hoće reć.
Ta rečenica mi je došla spontano jer su me ti roditelji koji misle da ako plaćaju privatnu školu plaćaju i odličnu ocjenu podsjetili na te o kojima sam ja počela pričati, a koji umjesto djece rade zadaće samo da bi dobilo bolju ocjenu. Niti jedni niti drugi ne kuže da svojoj djeci ustvari odmažu.


I ne kužim prema kojoj ja to grupaciji roditelja imam predrasude. I sami ste se složili svi da ima jako puno takvih roditelja u privatnim školama, ja sam samo povlačila paralelu.
Naravno da ne mislim da su svi takvi.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom