Pogledaj jedan post
Old 18.06.2013., 20:00   #30
mi koji smo prihvatili ove poruke i vjerujemo da su istinite moramo te poruke širiti jer se pomoću njih može spasiti milijarde duša... pogotovo moleći križarske molitve koje su zbilja prekrasne...

također mi koji smo prihvatili te poruke ne smijemo ulaziti u raspravu i objašnjavanja, u porukama sve piše, a na vama je da povjerujete ili ne


u porukama je objašnjen slijed događaja u budućnosti, a kad se sve to počne ostvarivat sjetit ćete se ovih poruka...

jako bitna stvar je Upozorenje, čin Božanskog milosrđa koje bi se trebalo dogoditi uskoro

93. NEBO ĆE SE OTVORITI TIJEKOM UPOZORENJA
Ponedjeljak, 23. svibnja 2011., 14:30h
Moja predraga kćeri, trpiš veliku muku koju sam Ja izdržao zbog čovjekovih grijeha. To tako izgleda. Sada uviđaš samo maleni dio Moje patnje s kojom se suočavam svaku minutu tvog dana. Nemaš se čega bojati, Moja kćeri, u vezi Upozorenja.
Upozorenje će biti dramatičan događaj
Prestraviti će mnoge ljude na svijetu, jer će biti dramatičan događaj kada će se Nebo otvoriti, a plamenovi Milosrđa razliti će se preko svijeta. Jer mnogi ljudi neće shvatiti što se događa. Toliko će biti zaprepašteni kada će pogrešno misliti da svjedoče Kraju svijeta. Reci im da se raduju kada svjedoče Mojoj Slavi, jer će to biti, ako ste ispravno pripremljeni za to, najosobitiji primjer Mog Milosrđa od dana Mog Raspeća. Ovo, Moja djeco, će bit vaša milost spasenja i spriječit će one koji bi inače bili prokleti od ulaska u dubine pakla.
Sva Moja djeca posvuda moraju upozoriti izgubljene duše na ono što se očekuje. Pozovite ih da traže pomirenje priznavajući svoje grijehe. Važno je da što je više moguće ljudi u stanju milosti unaprijed, jer možda neće preživjeti ovaj događaj zbog zaprepaštenosti. Puno bolje je svjedočiti ovom Božjem osobitom događaju nego biti nepripremljen na dan konačnoga Suda.
Budite jaki svi. Radujte se ako ste odani sljedbenik, jer će vam biti pokazan uvid u Moju Božju Prisutnost koju vaši preci nisu vidjeli tijekom svog životnog vijeka. Molite za ostatak Moje djece. Recite im Istinu dok možete. Ne obazirite se na njihov prezir, jer ako sada počnu moliti oprost za svoje grijehe, zahvaljivati će vam nakon ovoga velikog događaja.
Idi sada u miru. Ne boj se. Samo moli za one duše bez vjere, tako da ne umru u smrtnom grijehu.
Tvoj Božanski Spasitelj
Isus Krist
garnierica is offline  
Odgovori s citatom