Pogledaj jedan post
Old 28.09.2013., 11:13   #11
evo mene opet

sinoć sam sanjala tako realističan san ... da sam fakat mislila da je stvarnost, ali ono zaista da nije san ..
uglavnom, sanjala sam da sam rodila djevojčicu ... i da porod nije ništa bolio, baš ništa.. ali tu djevojčicu sam nenadano rodila, praktički da nisam ni znala da sam trudna, dala sam joj ime kakvo planiram dati budućoj kćeri ako je bude bilo ..
s jedne strane sam bila jako sretna i držala je s ljubavlju, a s druge strane sam si razmišljala - ajmeee, pa kako, pa to je nemoguce, nisam imala s kim ostati trudna, kako cu si sad tek naci partnera kad imam malo dijete, kako cu to objasniti svojima, nisam planirala takav život - život samohrane mame, ... onako, strah me uhvatio... kako će moj život sad izgledati jer nisam bila spremna na to što se dogodilo, totalno nenadano, preko noći se desilo .. samo jedan dan porod a da nisam imala pojma o trudnoći .. i eto zanimljivo, da porod nije apsolutno ništa bolio (sjećam se da sam o tome razmišljala u snu, kako svi pričaju o bolovima a ja ništa nisam osjetila ) ...

uglavnom, san mi ne izlazi iz glave, i bojim se da ni nece tako skoro..
jel ima tko kakvo objasnjenje, znacenje ??? molim vas ... imam osjecaj da je ovo bio važan san ...

hvala
__________________
And when the phone rang I thought it was you, I sprung like a kid who just got out of school but it’s almost always never you, never you ...
soulmade is offline  
Odgovori s citatom