Pogledaj jedan post
Old 06.10.2014., 11:09   #167
Quote:
dado0987 kaže: Pogledaj post
Bok Ljudi,

evo ja cu vam reci svoje iskustvo,

Imam laptop sa usb stickom, ajmo reci da dosta vremena provodim na internetu jer ne radim pa ..., uglavnom primjetio saam da me nesto pocelo stezati u grlu i isao od doktora napravio sve preglede vezano za grlo i bilo u redu da bi nakon nekog vremena shvatio da mi se to pojavi kad radim na laptopu, no nije to najgore, pocelo me žariti u lijevom bedru kraj testisa ( ne drzim i nikad nisam llaptop u krilu), pa mi je se pocelo trnuti lice (obrazi) i skroz do usiju, osjecam kao neke vibracje.Popio sam normabel i smirilo se, opet isao na laptop i opet se trnjenje lica vratilo. prije toga sam bo kod doktorice i rekla mi je da to ovisi kako je ko osjetljiv da jednostavno ne raim vise na laptopu ako mi smeta. Ja imam osjecaj kao da se nesto siri u meni ozbiljno vam govorim. ici cu opet reci da me posalje negdi da se ustanovi od cega pa vam javim.

Uglavnom pazite ljudi nije tako bezazleno, ja se jako lose osjecam, pozdrav
Čuj ako ćemo o imati znanstveni pristup to što pišeš je potpuno neutemeljeno. To je samo ono što ti umisliš. Meni bi najlogičnije bilo da dok sjediš u kafiću i ganjaš Wi-fi piješ hladnu Coca-Colu i držiš laptop u krilu. Pri tome prekrižiš noge, i malo stisneš lijevo jaje i eto ti bolova u toj oblasti... Kad si popio par čajeva smirilo se i grlo jer nisi više sjedio u kafiću i nisi bio sa laptopom u krilu i sve se vratilo u normalu... Znači pazi koliko hladno piće piješ, pazi da ne stisneš lijevo jaje kad sjediš i surfaš i sve će biti OK...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom