Pogledaj jedan post
Old 06.11.2016., 10:53   #83
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
ne ocekujem od djece da na kraju takvog dana trose moj skupi data roaming na slike biljeznica
Predlažem ti da svoja (ne)očekivanja navedeš u molbi nastavničkom vijeću. Svakako zatraži da ti se odobri svota na mobitelu za skupi roaming.


Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
uostalom, oni koji dizu ruku za odobren odlazak djeteta na putovanje (ak se ne varam, razrednik pravilnikom moze odobriti samo do 3 dana, jel tak?) bi trebali i definirati sto ocekuju od ucenika po povratku? il ne?
Da, imaš pravo.

Nakon ovog Proabinog posta uvjerena sam da imaš pravo.

Jer dosad se podrazumijevalo da je roditelj, koji traži odobrenje za izostanak koji je čisto luftanje usred školske godine, svjestan da mu je učinjen ustupak i dana dozvola jer valjda dijete ne bi ni vadio s nastave kad ne bi mislio da mu ta nastava neće faliti, tj. kad ne bi samo po sebi bilo jasno da dijete to treba nadoknaditi.

Čini se, međutim, da takvo dijete nakon provoda još treba imati povlastice i poštedu od obaveza koje druga djeca sjedeći na nastavi izvršavaju.

Prvom ovakvom prilikom koja se dogodi u mojoj školi tražit ću da uz dozvolu izostanka obavezno budu definirana očekivanja od učenika nakon povratka.

Sve se može i treba definirati.
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom