Pogledaj jedan post
Old 30.11.2006., 18:33   #13
Quote:
riot kaže:
prije par dana, negdje oko 12 ili 1, usred bijela dana, na nebu iznad NSB-a vidio sam dvije leteće, hm... stvari.

izgledale su vise manje kao neki baloni, crne boje, i jedna je stajala, negdje iznad filozofskog, a druga se kretala od nsb-a prema istoku...

ne tvrdim da su bili nlo-i, makar nisam uspio skuzit sta je to bilo, nego jedina stvar koja me fascinirala je da NITKO drugi nije uopce to primjetio... ljudi su hodali okolo i uopce nisu obracali paznju na to sto se desava iznad njih, jedino sam ja cijelo vrijeme gledao gore.

tako da sam zakljucio da zapravo razne urote i slicno uopce ne moraju biti tako komplicirane, jer vecina ljudi ne gleda oko sebe i stvari koje su neuobicajene uoce ne percipiraju... fascinantno.

ista stvar se desila i kada je prije nekoliko godina bio nlo nad zagrebom, ne znam da li se netko toga sjeca, bilo je po svim novinama (drito u to neko vrijeme je bila premijera independance day-a) e TO je bio nlo. ja i frend smo jedno pola sata buljili u leteca svjetla koja su radila stvarno cudne stvari, nad gradom od 1000000 stanovnika, negdje oko 6 sati navecer, mrak, hrpetina ljudi, NITKO NIJE NITI POGLEDAO.....
I šta smo zaključili?
Pokraj NSBa geekovi gledaju nebo i čude se lampicama, a svi ostali normalni ljudi gledaju guzice i sise mladih studentica.
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom