Pogledaj jedan post
Old 17.08.2007., 19:37   #4
ja sam radila guk nakon 13-14 sati nepapanja (prestrasno) i ok je. inace me muce umor, polidipsija i jos neke tegobe, medjutim nakon jedenja slatkog mi se polidipsija pojaca toliko da me osjecaj zedji, cudan okus u ustima i nesto viskoznija slina ne pustaju ni na 10 minuta (inace sam meteoropat...odnosno sve mi lici na sezonski afektivni poremecaj...pa mi se to manifestira posebno pri tmurnom vremenu kad sam zedna po dva dana bez prestanka...cula sam da se (psihogena) polidipsija manifestira i kod afektivnih poremecaja.), a javi se i poliurija koja inace nije prisutna.

mnijem da je to kod mene vise psihogene prirode (inace imam i lagani shizotipni porem.), al' svejedno nemam mira... sta mislite, jel' bih trebala testirati guk i nakon konzumiranja glukoze? moze li biti prisutna poremecena tolerancija glukoze i ako su jutarnje vrijednosti u normali? nisam jos bila kod endokrinologa. sumnjam da je insipidus jer nemam inace poliuriju - naprotiv, muci me zadrzavanje tekucine.

btw zadnjih mjeseci mi slatko ne pase kao prije. mislim... nije da mi to smeta, al' mi je to malo cudno.

hvala!
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline