Pogledaj jedan post
Old 07.02.2011., 17:58   #17
Draga MarMio,

u potpunosti razumem tvoje ocajanje i zao mi je sto se mucis s tim. Zao mi je sto nemam neko konkretno resenje za tvoj problem, ali evo iz mog iskustva...

Meni nista nije oticalo, samo je peklo i bolilo, a krenulo je naglo i intenzivno. Bilo je perioda kad su tegobe bile manje izrazene, pa onda ponovo pogorsanje.

Odnose smo imali, ali manje u tom periodu, jer me vise peklo i bolilo nakon odnosa. Koristili smo i lubrikant u tom periodu, cak su mi rekli da mozemo koristiti i nevenovu mast kao lubrikant pri odnosima.

Pokusala sam naci te nalaze, jer sam sad vec i zaboravila na sta sam se sve zalila, negde sam ih zaturila.

S obzirom da sam kod profesora dospela vec sa odredjenim znanjem o tom stanju, nije mnogo govorio o tome, vec je jednostavno rekao da to moram prihvatiti kao tako i dodao: vidite, mene boli u levoj preponi svakodnevno i ne znam od cega, tako vas boli vagina i to je to!

Secam se njegove zadnje recenice na nalazu upucene meni: informisati se detaljnije na internetu o vulvodiniji i tretmanu!

Ako sumnjas na pilule, prestani ih uzimati jedno vreme, pa ces barem moci njih iskljuciti.

I jos jednom cu ponoviti, pokusaj da prestanes tretirati vaginu svim i svacim, ja sam sve zivo probala sto sam procitala i sto su m irekli i nista, ama bas nista nije pomoglo, tek kad sam prestala da je tretiram mastima, ispiranjima, lekovima i kremama i pocela koristiti obican bebi sapun, doslo je do izlecenja,ali tek nakon nekoliko meseci.

I nemoj da brines zbog decka, on te sigurno razume i zajedno cete izgurati taj problem.

Pozdrav!
Betili is offline  
Odgovori s citatom