Pogledaj jedan post
Old 08.03.2006., 10:17   #19
Victoria Beckham je kokoš(osim ako u dotičnom članku ne reklamira neku marku naočala za što su joj masno platili).Većinu gluposti koju pišu časopisi o štetnosti sunčeka po naše okice dobro podmazuju sponzori-proizvođači istih.Kao u časopisima tipa "VAŠE ZDRAVLJE": lijeva str.-opis bolesti ili poteškoće,desna str. reklama za preparat koji pomaže kod dotične poteškoće,i tako skoro do zadnje str.,ak kupiš dva pakiranja dobiješ i sredstvo za mršavljenje gratis!
I ja sam bila ovisna o sunč. naočalama gotovo čitav život do prije dvije godine-nije bilo šanse da ih zaboravim ponesti,jer već uz umjereno jako sunce ili odbljesak sunca na snijegu bih se bez njih vrtila ko slijepa kokoš.Uvjerila sam samu sebe u to da ne mogu funkcionirat bez njih.A to mi je sve u bulji bilo.Dok nisam malo razmislila,i skužila da nemam invalidne oči,da nisam vampir.
Ne kažem da treba buljit izravno u sunce,ali.....Sad mi ne trebaju više(olakšanje i za moj džep,jer imam dioptriju,a dioptrijske sunčane su skupe poprilično).
Ali ako su u svrhu dobrog izgleda(modnog detalja) onda je to ok,dok smo svjesni da nam nisu neophodne.
Do not be like me!
sretnodijete is offline  
Odgovori s citatom