Pogledaj jedan post
Old 19.03.2011., 17:43   #9
Clostridium difficile nakon upotrebe antibiotika

Bok!

Molim Vas za pomoć. Naime, ja sam uzimao antibiotik od 15.12.2010-6.1.2011, znači 3 tjedna. Nakon mjesec dana(07.02.2011) od prestanka uzimanja, pojavio mi se proljev sa sluzi(3-4 na dan, uz bolove i umor u predjelu debelog crijeva i rektuma). Uglavnom, prvo sam mislio viroza. Nakon tjedan dana otišao sam liječniku, pa na infektologiju. Nakon 17 dana proljeva i sluzi, stanje je došlo do kao formiranih stolica sa sluzi i malo krvi. I onda sam rekao za antibiotik da sam uzimao 3 tjedna. 3.3.2011 su mi nađeni toxini A i B na Clostridium. Uzimao sam Medazol 14 dana. Ja nemam više proljeve, niti sluzave stolice više, ali ostao mi je još osjećaj ''slabih crijeva'', kao da nema snage u njima, a najviše me muči to što sam izgubio osjećaj za mokraćni mjehur i mokrenje, osjećaj za donji dio crijeva.. Jednostavno, kao da mi je sad to područje crijeva i mjehura pod anestezijom.. I to je sve počelo 7.2. kad i ti proljevi i to sve sa bakterijom..
Dal je to radi pretrpljene upale, pa se crijeva i sve moraju oporaviti??? Kako je Vama bilo koji ste imali probleme s tom bakterijom- za vrijeme upale i nakon terapije?? Dal Vam je trebalo vremena da se to posloži, taj osjećaj u crijevima, mokraćnom sustavu??

Hvala
iceman1987 is offline  
Odgovori s citatom