Pogledaj jedan post
Old 19.09.2017., 11:04   #2190
Quote:
WarrenYoung kaže: Pogledaj post
Mene je iskreno sramota mojih zemljaka i medija u Srbiji koji potenciraju poreklo Dragića i Dončića.
To je jedno obično sranje.
Kao da su svi sportisti u Srbiji 100% Srbi.

Čitao sam danas izjavu Dragića koji kaže da je ova zlatna medalja za njegovu zemlju koja mu je sve dala u životu.
To je lepo pročitati i to sve govori.

Ja ne bih imao ništa protiv da i mi imamo nekog igrača koji je slovenačkog ili hrvatskog porekla, a da je vrhunski.
Drugo su ovi naturalizovani Amerikanci poput Randolpha, ali Dragić i Dončić su 100% Slovenci, bez obzira na njihovo etničko poreklo.

Slovenija je uredjena i civilizovana zemlja i očigledno ljudima koji dodju u nju nije teško da je prihvate kao svoju.

Nije to kao BiH, gde stalno kukaju kako im neko otima igrače, a kad odeš na neki njihov forum, oni imaju topike gde se novorodjenim bebama prebrojavaju krvna zrnca, likuje se što Srbi i Hrvati odlaze,a Bošnjaci postaju većina...

A onda vilene, eno Dragić je isto Bosanac, Kuzmić je Bosanac, Bojan Bogdanović isto...Što niko od njih ne igra za BiH?
Svaka čast na ovom upisu.

A i hvala DzonziBG na super reportaži.

Čekamo još da se javi MalaIzLjubljane, nadam se da je muž nije prodao za dvije kamele tamo dole...

Stric iz ozadja is offline