Pogledaj jedan post
Old 10.12.2003., 21:07   #11
Re: Ostaviti bebača da prespava noć kod bake?

Quote:
maristella69 kaže:
Pitam ovo jer mislim da spadam u majke koje se dugo libe ostaviti dijete nekome preko noći, pa radilo se tu i o baka servisu (najsigurnijem servisu za mene)! No, kada 'zagusti', kako se odvažiti na to i kada?!
Prvo dijete sam ostavila prespavati kod moje mame kada je imala 14 mj., ali ona je bila već vrlo spremna i zrela za to.
E, sad, ovo drugo se zalijepilo za mene, kažu starci da predvidi moj dolazak točno u minutu (jao užasa!), pa postaje vrlo nemirna ako zaglibim u nekom traffic jam-u.

Pa ako je frka, mora se negdje ići, biste li vi svejedno ostavili takvo dijete kod ljudi koji je vole i koje ona voli ili ...?!

(neodlučna)
primjeri obitelji oko mene - jedna malena od svoje prve godine odlazi povremeno prespavati baki ( obicno kad su roditelji na nekoj festi koja bi se mogla oduziti ) Baka je u istom kvartu.

Druga nije trebala baku servis, ima bejbisitericu koja cuva klince navecer.

Treca ima klince koji mogu spavati gdje hoces, od 3 i 4 godine, spavali su cak i na mom bracnom krevetu ( muz na sofi )

Quote:
A mama fino iskljucila aparat i rekla 'ajd ti sad vrišti, kad ti dosadi odi spat'
Winona is offline  
Odgovori s citatom