Tema: Nepal, Tibet
Pogledaj jedan post
Old 01.12.2002., 17:40   #6
Puno hvala Kiki. O svemu sto si mi napisala sam citao ali je lijepse to cut ovako iz prve ruke
Da, na Everestu je poprilicna guzva pogotovo 10-11 mj kad je peak sezone, ili cu tada ici ili 3-4 mj.
Najvjerojatnije na Annapurnu jer mi se zbilja ne leti do Lukle pogotovo sto sam vec u par knjiga procitao kakvo ej to iskustvo a, zna se desiti da danima ne lete avioni zbog ruznog vrememena. Doduse moze se i pjeske do tamo al treba krenuti oko tjedan dana prije iz Kathmandua pjesice.
Sam necu ici u najgorem slucaju sa sherpom ali vec cu nesto naci. Da u grupi mislim da nije dobro jer bude previse ljudi pa je tesko sve uskladiti.
Reci mi jesi li imala problema sa pitkom vodom? Si upotrebaljavala filter ili tablete za prociscavanje? I pogotovo kako si prosla aklimatizaciju? Budjenje ponoci bez zraka, glavobolje etc... Vjerujem da je najbitnije ne zuriti sa uspinjanjem cca 300-500 po danu visinske razlike.
Znam za Thorung-La i tamo se nikad ne zna sta te ceka. Ti kazes da je bila frka a ja sam gledao slike bez imalo snijega, sve ovisi.
Malo sam se raspitivao najjeftinije karte su na proljece u 3-4 mj oko 700 eura povratna do -Nepala i to mislim preko Nizozemske ne sjecam se vise. U svakok slucaju to je samo pitanje vremena al znam da ce biti ludo i nezaboravnooooooo
Sto se tice opreme jesi li kupila pa donijela sa sobom ili si iznajmila u Pokhari?
Uf jedva cekam

Thanx na info
Namche is offline  
Odgovori s citatom