Pogledaj jedan post
Old 11.11.2007., 17:22   #32
Quote:
Madame Hooch kaže: Pogledaj post
ha gle - ja sam sve svoje moguće sporove sa susjedima riješila preventivno - kad sam se uselila pozvonila sam svima na istom katu i upoznala se s njima, te gospođi koja stanije ispod mene objasnila da imam psa - da ja čujem kak kljocka noktima po parketu ili pločicama pa bi ju to moglo smetati, ali nek mi slobodno javi ako je bilo kakvo komešanje u stanu (uključivo lavež)

svi su bili ugodno iznenađeni pristupom i sa svima njima sam dobra i nikad mi nitko nije došao sa pritužbama

kod stanara iznad mene - do pred 1/2 godine bili su ljudi mojih godina i gospođa je svaki dan u 19:30 vadila klupicu za aerobik i hodala po njoj
gore-dolje do kraja dnevnika (tup-tup-tup-tup....) što me smetalo dok se nisam navikla ; nakon što su se oni odselili, u stan su došli neki novi ljudi (stan je inače, gradski) koji si nisu uzeli truda upoznavati se s okolinom i TO me je NAJVIŠE zasmetalo (ni do dana današnjeg ne znam koji su to ) i prvih mjesec dana su rušili i bušili i lupali ...al' eto smirili su se
a, studentu čiji zid je zajednički s mojom spavaćom sobom sam odma nakon prve dalmatinske fešte rekla da nemam ništa protiv da partija do besvjesti, ali ako misli ostati budan u noći s nedjelje na ponedjeljak do 4 sata, nek se ne vrijeđa što će se meni radio budilica upaliti u 6:30
svaka čast madame hooch! Ti si primjer kultiviziranog stanara u suvlasničkoj zajednici! Svaka čast!
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom