Pogledaj jedan post
Old 15.06.2011., 21:12   #77
Quote:
tina_m kaže: Pogledaj post
a kolko dugo smije mlijeko biti tako zamrznuto?
meni se preko noći jako napune cice, pa se moram malo izdojiti i onda bi ja to spremila pa da imam onako za svaki slučaj ako mi bude trebalo malu pripaziti pa da imam mlijeka za nju
i ako ga držim u jednoj flašici, dali onda mogu samo i dalje u nju stavljati mlijeko koje friško izdojim???
znači punim flašicu tako dugo dog ju ne napunim, jer se izdojim maks 20 ml
ako se izdojiš oko 20ml (ko i ja), onda bi ti bila idealna ova opcija s modlicom za led-meni tih 20ml taman napuni dvije kockice. i tak svakih dan ili dva kad se izdajam dodajem u tu modlicu dok ne popunim sve kockice. budući da je to mlijeko od nekih 10 dana, sve skupa ih stavim u istu vrećicu za jedno hranjenje. modla ima oko 10-15 tih kockica, što mi je taman količinski jedna doza za malu, tj. jedna vrećica za kasnije jednu bocu mlijeka.

da sam išla na opciju kupovanja tih čašica, imala bi puni frizer čašica s po 20 ml unutra-uglavnom, zauzimaju puno prostora. a ovak samo uzmem jednu napunjenu vrećicu, presipam kockice u bočicu, stavimo u mikrovalnu (jes, nemajka/neotac, :vidontker, malo promućkamo da se istemperira svo mlijeko u bočici i mala pojede bez problema (ovo posljednje govorim prema muževom iskustvu-ja maloj ne dajem bocu, to je samo za slučajeve kad ja nisam doma). okus mi se čini čudan, ali ako je maloj dobro, ko sam ja da sudim, meni općenito okus mojeg mlijeka ne valja.
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline