Pogledaj jedan post
Old 31.07.2016., 10:32   #95
Quote:
userime kaže: Pogledaj post
Pa nisam ja baš duboko u tim krugovima, nekako izbjegavam da mi frendice budu samo gay jer najčešće se dogodi da se počnu družiti samo međusobno, a meni to nije primamljivo,
Da kužim što hoćeš reći, ali ja pak imam suprotan problem, poznam isključivo straight ljude. No ja nisam hrabra kao ti pa se nisam niti outala, barem ne tak otvoreno i direktno. Nedavno sam nekim ljudima (doduše u nekoj kao polu-šali) spomenula da ja možda i nisam baš tako straight kao što svi misle, ali to je uglavnom završilo tako da svi misle da se zajebavam i imam feeling da me nitko ne shvaća ozbiljno

Quote:
userime kaže: Pogledaj post
Ali znam po pričama da ti nije nimalo teško upast ako nisi stidljiva, jer ti organiziraju cure sa Crola često u zadnje vrijeme partye i navodno dođe puno novih cura.
Eh sad, tu me muče dva problema. Ne znam zapravo kako uopće izgledaju ti partiji, ne mogu ih si predočiti. Kao prvo, kakav je prosjek godina na tim partijima? Jel to sve uglavnom balavurdija ili ima i zrelijih žena? Naročito onih od 35 pa na gore.
A kao drugo, uvijek si zamišljam da tamo svatko nekog pozna i da se ljudi drže u grupama i da nema minglanja, pa kako onda da se ja pojavim sama? Em bi me bilo trta pojavit se tak negdje sama ( ), a još k tome ako se svaka grupa drži za sebe, onda je upoznavanje novih ljudi ionako problematično
U ovom trenutku mi nije toliko naglasak da bi ja sad upoznala nekog sa ciljem neke veze. Mislim, naravno da bi bilo super kada bi upoznala neku fenomenalnu ženu u koju bi se zaljubila ali nije to nužno the point u ovom trenutku. Za mene bi bilo pravo osviježenje da jednostavno uđem malo u te krugove, da se prestanem družiti samo sa straight ljudima.



Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
a´strpljiva si?!
Eh da, to mi je životni moto - Maxima enim, patientia virtus Život me naprosto natjerao da takva postanem
evil-bitch is offline  
Odgovori s citatom