Pogledaj jedan post
Old 23.09.2006., 16:32   #25
Quote:
Putnik92 kaže:
... jer: nije jasno imaš li ili ne pravo prolaza tim putem, da li je kuća u građevinskom području, da li zadovoljava x uvjeta iz urbanističkog plana...

kuća je na selu....kad je građena to područje nije bilo obuhvačeno urbanističkim planom.....ni jedna kuća u tom selu nema nikakve dokumente.....i radi se o marlesovoj montažnoj kući od 60 kvadrata
koliko sam saznala to područje se još vodi kao poljoprivredno

susjed dozvoljava prolaz -odnosno put širine jednog metra jer tvrdi da je te širine seoski put....i tim putem kao što sam rekla prolazim i ja i drugi seljani....na samom ulazu put je u duljinu od 4 metra -širok jedan metar -a nakon toga kad dođe na moju zemlju širok je 3 metra.....

ne znam kako bih objasnila da bude jasnije....susjed mi ne brani prolaz pješke....ali ne dozvoljava da se ulaz proširi na 3 metra pa da možemo ući automobilom....

molim ako netko ima osobno iskustvo- kako to riješiti-da mi pomogne

p.s. znam da ću na kraju morati kod odvjetnika ali momentalno ne mogu...nedavno sam ostala bez posla...a muž 2 mjeseca nije dobio plaću.....dok ne sredimo to-ne možemo kod odvjetnika
pa sam mislila da ću ovdje na forumu saznati nešto što će mi pomoći i malo me smiriti jer me ulovila panika :-(
nick40 is offline  
Odgovori s citatom