Pogledaj jedan post
Old 01.12.2016., 21:27   #2569
Quote:
prilika kaže: Pogledaj post
U svakom slučaju dobro je za tebe da si prihvatila novu ženu. Jer ipak ona je došla na mjesto tvoje mame, barem što se tiče tvoga tate. Recimo znam jednog susjeda sa mora. Isto je našao vrlo brzo novu ženu i doveo ju je da sa njim stalno živi u stanu. Djeca su mu to zamjerila, slabo sa njima komunicira od tog događaja. Meni isto ta žena nije baš nešto. Čini mi se dosta nametljiva. On inače ima 4 djece.

poslano sa mog Samsung Galaxy S5 mini
Znam da puno djece ne prihvaca nove partnere roditelja, ali ja sam otpocetka imala dovoljno srca i mozga da to odobrim bez komplikacija. S time da je zenska fakat super, dapace, cak se ponekad zabrinem kako ona uopce uspijeva s njim

Inace, ne zivim s njim i nije me briga koga useljava u svoj stan, neka si napravi kako god mu pase.

Moja mama je moja mama, a zivot mog tate nema veze sa mojim zivotom i percepcijom koju ja gajim prema mami.
Mogli su se razvesti i naci nove partnere pa bi mi svejedno i dalje bili roditelji.

Smatram da svatko ima pravo na novu ljubavnu srecu, ako ju prizeljkuje, i ako ju moze prihvatiti. Znala sam to od samog pocetka i na neki nacin bila spremna na takav razvoj stvari. Osim toga, meni nije prirodno da dijete ostaje vezano za roditelja na takav nacin, roditeljev zivot treba teci dalje neovisno o djetetu, sto ne znaci da mu on i dalje nije otac odnosno majka.

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kad mama umre prestaješ biti djete. Ne vele to bezveze.
Da....
I bas je tesko, ono, bolno je
Tesko je i kada ode otac, ali mama je mama
TincH is offline  
Odgovori s citatom