Pogledaj jedan post
Old 12.01.2017., 14:56   #26
Quote:
pohranjujte kaže: Pogledaj post
Ma nemoj tako. Sad će ti Mmachete napisati da se smiriš i da se naučiš čitati. :rofl :

Ono, ode ti 50 000 ljudi svake godine (ili koliko već) i ti još digneš poreze i zakompliciraš sve do besvjesti.
ma to je agresivno tjeranje najboljih iz države. Ali to se na ovim prostorima radi već 200-300 godina. Bullying i samouništenje. Divno.
To je domoljublje. "Ljubiš dom", a prezireš ljude i život.
Klasika, ništa novo.

Quote:
Da ti ne daju 20 godina da nekome iznajmiš stan je kretenluk a kamoli zauvijek kako tamo piše.
ma moraju me moliti da uzmem subvenciju pod tim uvjetima. Moliti. A ne da se ja natječem sa 100000 ljudi za to zakidanje i ponižavanje.


Quote:
Što uopće reći na kretenariju s prvih 1 000 dok istovremeno SVE natjeraš da plate porez koji se prije nije plaćao? Pa šta bi svi mi htjeli. Ipak su nam "povećali" plaće. Taman toliko da moram raditi 15 godina da bi platio taj porez koji prije nisam morao.
da, država stimulira mene, srednji sloj (kremu srednjeg sloja ) tako da mi je dala 70 kn na plaću izmjenama poreza. Jebote, to je jedna štedljiva večerica u umjereno skupom grillu! Brutalno povećanje nema kaj Odista srednja klasa.
__________________
solve et coagula
Brogan is offline