Pogledaj jedan post
Old 15.01.2017., 14:48   #15
Quote:
Black_panther kaže: Pogledaj post
Također, mogu potvrditi da su i pas i baka bili svjesni do gotovo posljednje minute. (znam da ovo zvuči poprilično neukusno u istu rečenicu staviti i psa i baku, kao da je to isto)
Nije neukusno, i pas i baka su osobe koje si voljela. Nekad se više voli psa, ili mačku nego ljude.

Ne znam što ti reći. Kad mi je mačka bila otrovana, sa zadnjim njenim izdisajem se pojavila panika u njenim okicama. Trenutno mi je mama na produženoj samrti, prestrašno je. Njen pas je umro 2006, isto je bilo treskanja. Moja pesekica je umrla 2014, cijelu sam noć bdijela, ali zaspala na kraju, našla sam je ukrućenu, rigor mortis, ne znam kako je točno bilo u trenutku exitiranja.

Činjenica je da ne znamo ništa. Mislim, sama smrt je još dio života, a život jest sjeban.

PS Htjela sam ti još reći, moj dida je bio upao u agoniju i to je bilo strašno - udahne, pa par sekundi ne diše. Pozvala sam Hitnu, iako mi je bilo jasno da je na samrti, htjela sam samo kisik da dobije. Zadnje kad sam ga u bolnici vidjela, disao je normalno. Preminuo je te noći, nisam bila prisutna.
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom