Pogledaj jedan post
Old 09.07.2017., 17:45   #68
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Starci su odradili svoje i imaju pravo na mirovinu.
nisu krivi što su se njihovi n ovci uplaćeni za mirovinski sustav koristili negdje drugdje, a ne za njih.
Mene više boli što ću do kraja života morati raditi za parazite u povlaštenim mirovinama, koji nisu kune uplatili u mirovinski sustav, a cuclat će ga desetljećima
Što se tiče zdravstvenog, sretan sam što ga ne trebam, iako imam doopunsko ali ga ne plaćam(DDK). Jer, u Rvackoj, ako je čovjek ozbiljno bolestan a nije političar i nema puno love, može si pisati osmrtnicu.
I ja odrađujem svoje, uz razliku da ja neću imati mirovinu, a trenutno odrađujem njihovu. Onih 5 % 2. stupa će prije ili kasnije opljačkati, a ionako je već izgubio vrijednost, ako ju je ikad i imao (vidi pod Bagrokor), tako da mi gaće na štapu ne ginu.

Ovi povlašteni umirovljenici su ista stvar, samo je razlika za iznos, najgori od svega su naši oslobodioci iz 2. svj. rata, ima ih pun kurac, njihovih mirovina se nećemo riješiti još 100 godina, iako je rat završio prije 70 (žilavi su).

Općenito, za sve vrste umirovljenika me jednako briga koliko njih za mene. Nedavno su se oglasili, mirovine su sramotno male, moraju se odmah povećati, 2. stup je njihova lova, a ne moja, nema im drugog do prosvjedovati, a ni to ne možeš kad je vruće.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u...de/979288.aspx

Osim toga su redovni glasači, ponajviše HDZ-a jer za drugo i ne znaju, dok mladi moraju gutati govna što oni iseru.

I meni ne treba pretjerano, ali za ono što mi treba, prisiljen sam platiti privatno, a i ono što daju je mizerija(naočale od 3000 kn, ja dobijem 80), s tim da svaki mjesec uplatim 1500 kn.
JohnDoe-25 is online now  
Odgovori s citatom