Tema: Zbirna tema Nudizam
Pogledaj jedan post
Old 01.09.2017., 00:38   #2288
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Međutim, čak i ovdje postoje uređeni kampovi gdje takvog nasilja nema, i gdje je najgore što ti se može desiti da te odmjeri netko tko je prvi put tamo, pa nije baš naviknut na to da su svi oko njega goli.......Ostaje mi enigma zašto se pola sudionika ove rasprave radije kupa na divljim lokacijama, pa onda kuka zbog toga?
Pa zato što i nemaju drugog izbora, jer južnije od kampa Konobe na Krku niti nema više nudističkih kampova po Hrvatskoj. Nudisti su sretni ako u Hr. više uopće mogu naići na oznaku FKK (kojih je sve manje). Najviše je divljih plaža bez oznaka ili miješanih s obučenima, koje su nekada bile FKK, ali su ih ukinuli i maknuli znakove. To je jedan bitan razlog. Drugi bitan razlog je što su takvi kampovi mnogima preskupi. Pišeš kao da su nudistički kampovi u Hrvatskoj na svakom koraku i da su neka bagatela, a ono sve suprotno tome.

Quote:
Za mene je odlazak na divlju plažu na kojoj postoje već rezervirani grmovi za voajere, otprilike kao da odeš na poznato okupljalište narkomana i onda se žališ jer si se ubola na iglu.
Pa oprosti, čak i kad se radi o divljim plažama, ali i na plažama za obučene, mislim da nitko ne bi šutio da mu se neka osoba neprimjereno gura i nasrće u intimni prostor protiv nečije volje ako time ugrožava dotičnoj osobi integritet ili osjećaj sigurnosti. Mislim da bi sve žene na nudistickim plažama bile sretne da ih se ne ugrožava na neprimjeren način ako to ne žele. Valjda postoji neka kultura ponašanja na svim plažama, pa onda i na nudističkima. To nema nikakve veze s ovom tvojom analogijom u vezi narkomanije, nego ti naprosto ne razumiješ razliku između gledanja na plaži i ugrožavanja nekoga. I nisu nudisti krivi što osiguranje nečijeg integriteta ne postoji. Znači po tebi, ili se mora ići u nudistički kamp ako si nudistkinja ili se nemaš što buniti ako te na nekoj nudističkoj plaži napadne nasrtljivi mužjak. Oprosti, ali meni je takav pogled na žene nudistkinje naprosto primitivan.

Quote:
Naravno da bih i ja bio sretniji negdje gdje ima više prostora za alternativne stilove života, ali dok sam tu, neću se skinuti gol iza najbližeg grma, i onda se čuditi kad lokalna baba padne u nesvijest i zove policiju, nego ću otići u kamp, i biti na miru, i gol piti pivu u nudističkoj birtiji.....
Nitko se ne čudi, nego pišemo o svojim iskustvima. Tebi nitko ne brani tvoje, ali ne moraju svi biti ljubitelji nudističkih kampova da bi bili nudisti, čak i da ima tih kampova po cijeloj Hrvatskoj, kao što ih nema. Dakle, opravdati neumjesno ponašanje i nasrtanje na nudističkim i divljim plažama time što se ne radi o nudističkom kampu po meni je vrlo bahato i nekulturno, a naravno da pokazuje i nečiji odnos ne/poštovanja prema ženama.
north wind is offline  
Odgovori s citatom