Tema: Zbirna tema Nudizam
Pogledaj jedan post
Old 15.09.2017., 17:40   #2295
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
Pa sad, ja sam prvi put probala potpuno sama i toliko se oduševila da sam odlučila prevazići prvotnu nelagodu i hrabro isprobati nudističku plažu (sa drugim ljudima na njoj). Egzaltirana osjećajem manje su mi ulogu igrali prisutni. Vrlo brzo sam se opustila i onda mi je bilo sve skroz ok.
Kad se provede dugi dan na plaži onda se puno toga i vidi i zaključuje i mnoge misli prolaze kroz glavu (s tim da se manje opterećuje tekstilnim temama i više se bavi prirodnošću nuidizma). Stoga bude povremeno i misli o tome kako djeluje soptveno tijelo na druge kupače.
Priznajem, bez neke minimalne doze egzibicionizma nije moguće spontano se kretati po plaži...
Ja nisam ni rekao da ti osnovni motiv mora biti egzibicionizam, niti da moraš biti opterećena ljudima koji te gledaju ili te mogu vidjeti, niti da ne možeš uživati gola i sama na plaži bez da te itko vidi. Ako je tebi bilo lakše krenuti tako da prvo budeš gola samo pred sobom u prirodi, to je skroz cool, ali to je samo pitanje na koji način je tebi lakše otpustiti inhibicije.

Kvaka je u tome da ljudi koji zaista postanu nudisti, na kraju ovako ili onako dođu do toga da goli šeću pred 200 nepoznatih ljudi, ili da goli sjede u nekom kampu i igraju karte, ne zamarajući se time tko im vidi koji dio tijela.

Oni koji ne idu tako daleko, su ljudi koji prakticiraju noćna kupanja, sami, ili s partnerom, ili nekim bliskim frendovima, ili oni koji doma goli hodaju po stanu kad su sami i paze da ih nitko ne vidi. Tehnički je i to vrsta uživanja u golom tijelu, ali postoji razlog zašto to nije prva asocijacija na nudizam.

Nudist si onda kad ti je više manje svejedno vidi li ti se pička ili lakat. A da dođeš do toga, moraš imati u sebi neki poriv da izjednačiš ta dva dijela tijela, što podrazumijeva neku vrstu egzibicionizma. Koji nije nužno skroz seksualan.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom