Pogledaj jedan post
Old 02.07.2008., 16:17   #148
Quote:
Madonna01 kaže: Pogledaj post
ja želim promjene u karakteru,onom koji mi odrđuje sudbinu,ali ako meni aspekt govori da sam ja mirna osoba,a ja ne želim biti ono što karta kaže ili ono što drugi misle,nego ono što ja želim imali sve to smisla?
pa ako aspekti određuju karakter, onda i tvoje želje valjda izviru iz tih aspekata.
ne znam hoću li sada biti off topic, ali čitala sam jedan tekst o karmičkim odnosima unutar obitelji. na primjer, kćer/sin si oca i majke alkoholičara koji su također djeca alkoholičara.
u tvojoj natalnoj vjerojatno će postojati neki aspekt koji će ukazati na to da imaš potencijal za razvijanje te bolesti i da tvoj karakter naginje ovisnostima, bijegu od stvarnosti pomoću opijata itd., ali uvijek postoji mogućnost prekidanja karmičkih dugova na način da nećeš vratiti istom mjerom, da nećeš posegnuti za drogom i alkoholom kao starci, nećeš zlostavljati svoju djecu kao što su možda tebe zlostavljali, itd.
kužiš što hoću reći....karakter ne možeš mijenjati, takav si kakav si, ali zato možeš osvijestiti negativne i pozitivne strane svoje osobnosti i pokušati i one negativne osobine izraziti konstruktivno, u pozitivnom smislu.
mislim da je život igra, a mogućnosti igre i igranja su beskonačne.
__________________
prodane duše mogu ... :cerek:
KiDee is offline  
Odgovori s citatom