Pogledaj jedan post
Old 27.12.2010., 01:38   #26
Quote:
Vega_21 kaže: Pogledaj post
Pa mislila sam upravo na to, na preveliku razgoličenost tijela,a ovan se može povezati sa tijelom,uostalom ovnova prirodna kuća počinje sa ascedentom,a ascedent je između ostalog i tijelo,a isto tako i glava spada pod domenu ovna,budući da je tu u pitanju jupiter orjentirala sam se na širu sliku,a izostavila sam pojedinosti (što bi moglo objasniti to da nisam pazila da su tetovaže venera i saturn.

A ona slika za zatvorskom kuglom oko noge baš lijepo opisuje jupiterovu simboliku,ipak saturn i jupiter sadrže u sebi tu pretjeranu simboliku,saturn previše smanjuje,a jupiter previše povećava.
Vega_21 - slike služe da što jasnije ukažu na simboliku određenog položaja, da je dodatno i slikovno "rasvijetle", a ovo što ti radiš niti je astrološki potkrijepljeno, niti ide u tom smjeru.

Dakle, položaj u nekom znaku mora imati što jasniju vezu između simbolike planete (Jupitera) i znaka u kojem se nalazi (u ovom slučaju ovan). I naravno da moraš paziti na detalje, koji čak u ovom tvom slučaju nisu niti detalji već sama bit...jer to je poanta tih slikovnih topica.

Molim također da obratiš pažnju na max. dozvoljeni format 640 x 480.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom