Tema: Krađa
Pogledaj jedan post
Old 13.05.2011., 15:07   #88
Quote:
lalena333 kaže: Pogledaj post
Pozz svima.. može li neki savjet. Prvi put se susrećem s ovim. Ukraden mi je mobitel. Imam sumljivu osobu, ali ne znam dal da idem na policiju da ga prijavin. Nisan nikad nikog tužila.. Osoba je poznata i prije po krađama, nitko me nije upozorio, prvi put sam ga vidila tad. Dok san udaljila se od mobitela jamio ga je, onda sam shvatila da ga nema, al tip je već otiša. Mob mi je bio upaljen i kraj mene, uzela sam mob od prijatelja da se nazoven, da nije netko ga slučajno stavio na dr mjesto, ali mobitel je odjednom ugašen. Dal' da idem policiji da prijavim tipa? Ma koji debil, da je mobitel skup pa ajde nego jeftin mobitel ukrast i to u prijateljevoj kući nisan mogla ni zamislit.
Ako imas broj mobitela ne kartice onaj IMEI sto ti pise na kutiji i mob ti kosta vise od milju kn onda prijavi muriji i oni ce ga nac
sigurno!!!


Quote:
enchy92 kaže: Pogledaj post
Evo ovako...
Frendica je od mame uzela karticu i s njom u zadnjih mjesec dana dizala novce s bankomata...Normalno starci skuzili i prijavili krađu u banku al nisu na policiju.. Oko 5000 kn je skinula s racuna...E sad kako to ide, jel imaju na svim bankomatima kamere il nesto..Jel banka obavijesti policiju? Jel moze zavrsit u zatvoru posto je punoljetna? Inace u banani je skroz...najvise zbog staraca...nikad nije bila kaznjavana niti nista slicno..mirna, povucena, ide na faks, dobrica...Pa eto ak zna netko, pliz nek pomogne...Unaprijed hvala !!
da,na bankomatima ima kamera

sve ovisi oce li starci dignut tuzbu protiv kceri u sta sumljam
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom