Pogledaj jedan post
Old 15.01.2015., 16:53   #46
Čekajte sad, ljudi, ne može biti i Jarac i Vodenjak, pa malo od jednog pa malo od drugog. Ako je navedeno vrijeme rođenja točno, nije joj Asc na kraju Jarca.

Ako je doista rođena u 1:19, Asc joj je na 3 stupnja Vodenjaka (2 56'), ni spomena o podznaku Jarcu. U tom slučaju su Sunce, Merkur, Mars i Mjesec u 3. kući, kući Blizanaca, otud eventualno objašnjenje za talent i interes za strane jezike. Mjesec je također u 3. kući u slabijoj konjukciji s IC (skoro 5 stupnjeva), u 4. kući nema ništa.

Vladar Venera u 2. kući u trigonalu s Jupiterom u 7. i u konjukciji sa SMČ i Saturnom u 2. Ta konjukc. sa Saturnom je slaba, kao što rekoh, već izlazeća, dok je trigon s Ju jak, ulazeći (samo 1 stupanj).

Suvladar Uran je u 8. kući.



Hm, ne znam što bih rekla.

Ako je točno da je tada rođena, moramo naravno baš taj podatak prihvatiti i izanalizirati što bi to govorilo o njoj.
Meni osobno ta karta ne liči na nju, ali sad...tko zna... izgleda da su nam vizure svima različite. Niti od tekućih tranzita ništa mi naročito ne "zvoni" na aktivaciju predsjedničke karijere i takvu značajnu promjenu u životu.

U natalnoj karti Neptun je u konjukciji s MC, to bi eventualno objašnjavalo sposobnost da "začara" mase i onaj neki upliv "ona je divna, ona će nas spasiti".

***
Quote:
picukara kaže: Pogledaj post
Poznajem ljude koji su znantno stariji od Kolinde, a u rodnom listu imaju upisan sat rođenja.
OK. Mislila sam da se sat rođenja počeo pisati u rodne listove tek negdje od početka 70-tih.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom