Tema: povjerenje
Pogledaj jedan post
Old 13.11.2015., 15:04   #98
Quote:
Štokrlica kaže: Pogledaj post
Kokoš i jaje pitanje se postavlja kad ljudi krenu zadirat previše u prošlost i kad im tamo leži nešto što nisu probavili.

Zato fino krenu od sada/danas, i ne upliću ono od jučer/prije godinu dana kad si ti ono, pa sam ja ....to se trebalo rješiti tada. Nije.
Zato danas imaju problem - pitanje je žele li / mogu li / znaju li ga rješiti ili ne?
Bojim se da je to utopija. Ona je već postala paranoična i ništa mu ne vjeruje. Kad bi mogla krenuti od danas, to bi bilo otpuštanjem svega od prije, što sam spomenula u prvom postu, a i svega što jest ili će biti u smislu da više ne radi od buhe slona ako za to nema potrebe. Paralelno s tim, ako odu psihijatru itekako će se potegnuti pitanje iz prošlosti jer je takva psihoanaliza. Zastarjeli način ali i dalje najrašireniji. Meni je draži pristup geštaltista, samo sam čitala njihove knjige pa ne znam tko se time bavi ali ako su u mogućnosti bilo bi najbolje da odu nekom koji ima takav pristup. No to je samo moje skromno mišljenje. Nek sami odluče što žele i kako to žele riješiti.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom